Lékárna pohoda.cz

ALAVIS MSM PRO KONE PLV 600G

ALAVIS MSM PRO KONE PLV 600G

 %

 28

Akční cena:

646,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

BIOPHARM JÍLOVÉ U PRAHY

Kat. číslo:

6216294002024

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

Přírodní prostředek proti zánětu a bolesti. ALAVIS MSM je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. ALAVIS MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Je tedy vynikajícím prostředkem pro celkové zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice koně.

Složení přípravku: ALAVIS MSM obsahuje 99,97% methylsulfonyl-methanu ultra-čisté kvality. Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávány žádné pomocné látky. ALAVIS MSM je nositelem certifikátu kvality KOSHER, který uděluje nezávislá asociace Kosher Overseers Associates mimořádně kvalitním produktům. Jedná se o bílý krystalický prášek bez nepříjemného sirného zápachu a zvířata jej bez obtíží přijímají.

Vhodné pro: hříbata již od 3. měsíce věku, mladé koně, dostihové, sportovní a pracovní koně, zvířata v rekonvalescenci, po úrazech a operacích (zlepšuje hojení ran), koně s projevy alergií (mírní projevy alergií). Podávání ALAVIS MSM se osvědčilo při léčbě: chronické myalgie (bolest svalů), artritis (zánět kloubů), epifyzitis (zánět kloubní hlavice), laminitis (zánět škáry kopytní), onemocnění střelky kopytní, lumbalgie (bolest bederní části páteře), pleuritis (zánět pohrudnice), zhoršené kvalitě srsti, zejména u matné srsti, prasklin kopytního pouzdra.

Délka podávání: Je možné podávat dlouhodobě. Preparát nemá žádné závažné vedlejší účinky. Nejedná se o doping, je možno podávat po celou dobu dostihové a sportovní sezóny!

Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování do jadrného krmiva či melasy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

Dávkování:
hmotnost koně 100kg inicializiční dávka prvních 10 dnů: 5 g (1 1/4 odměrky), udržovací dávka 2 - 3 g (1/2 - 3/4 odměrky) denně
hmotnost koně 200kg inicializiční dávka prvních 10 dnů: 10 g (2 1/2 odměrky), udržovací dávka 4 - 6 g (1 - 1 1/2 odměrky) denně
hmotnost koně 300kg inicializiční dáv

ALAVIS MSM je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky.


Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů