Lékárna pohoda.cz

ALLERGODIL OČNÍ KAPKY OPTH.GTT.SOL.1X6ML 0.05%

ALLERGODIL OČNÍ KAPKY OPTH.GTT.SOL.1X6ML 0.05%

 %

 13

Akční cena:

196,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

Meda Pharma GmbH Co. KG, Bad Homburg

Kat. číslo:

3759686

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Volně prodejný léčivý přípravek.

Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

CHARAKTERISTIKA:

Proč se Váš lék používá Allergodil oční kapky se používají k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunktivitidy). Tato alergická onemocnění se vyskytují v určitých ročních obdobích (např. alergie na pyly, které se někdy říká senná rýma ), nebo celoročně (např. alergie na roztoče domácího prachu nebo na psí a kočičí srst). Projevují se zarudnutím, svěděním nebo slzením očí, někdy společně s kýcháním nebo s vodnatým výtokem z nosu, svěděním v nose nebo ucpaným nosem . Allergodil oční kapky jsou určeny k léčbě těchto příznaků. Přípravek je určen dospělým, mladistvým a dětem od 4 let.
Použití Vašeho léku Jak používat lék? Pro správný nácvik způsobu dávkování Allergodil oční kapky se doporučuje aplikovat první dávku před zrcadlem. Před použitím kapek si umyjte ruce. 1. Čistým papírovým kapesníkem jemně otřete vlhká místa v okolí očí. 2. Odšroubujte z lahvičky uzávěr a přesvědčete se, zda je kapátko čisté. 3. Jemně stáhněte dolů spodní oční víčko. 4. Opatrně vkápněte jednu kapku doprostřed vnitřní strany spodního očního víčka. Nedotýkejte se kapátkem oka. 5. Uvolněte spodní oční víčko a prstem jemně přitlačte vnitřní koutek oka proti horní části nosního hřbetu. S prstem stále přitlačeným k nosu, několikrát pomalu zamrkejte, aby se kapka rozprostřela po celém povrchu oka. Utřete veškeré zbytky přípravku mimo oko. 6. Celý postup zopakujte na druhém oku. Aplikujte jednu kapku do každého oka ráno a večer. V závažnějších případech Vám lékař může předepsat jednu kapku do každého oka 4krát denně. Vždy dodržujte dávkování předepsané Vaším lékařem. Jak postupovat, pokud zapomenete použít svůj lék?

Přípravek Allergodil oční kapky se používá k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunktivitidy). Čtěte pozorně příbalový leták.


Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů