Lékárna pohoda.cz

Astina Pharm SuperMag B6 Chelát 30 kapslí

Astina Pharm SuperMag B6 Chelát 30 kapslí

 %

 18

Akční cena:

106,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

Astina Pharm a.s.

Kat. číslo:

3835791

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

SuperMag B6 chelát obsahuje přirozený komplex magnesium bis-glycinát. Magnesium bis-glycinát je vysoce vstřebatelná forma hořčíku složená z kationtu hořčíku a dvou aniontů aminokyseliny glycinu. Tím vzniká neutrální komplex ( chelát), jenž se snadno vstřebává a v těle postupně uvolňuje hořčík.

Na rozdíl od běžných forem hořčíku, ať již anorganických ( oxid, uhličitan, síran, chlorid) či organických ( citrát, laktát , glukonát a.j) má celou řadu výhod z hlediska bezpečnosti a účinnosti:

• dostává se snadno do těla a zároveň nedochází k velkým ztrátám hořčíku z těla v důsledku reakce ledvin na vyšší hladinu hořčíku v krvi
• mnohem nižší riziko střevních potíží ve srovnání s klasickými formami hořčíku, nedráždí žaludek
• prokázaná účinnost i u těhotných žen a dětí
• vhodný pro zlepšení spánku díky lepšímu uvolnění hormonu spánku melatoninu
• nesoutěží s jinými ionty
• není inaktivován některými složkami stravy – fytáty, oxaláty, taniny ( luštěniny, obiloviny, červená řepa, mangold, špenát, rebarbora, černý čaj, kakao), fosfáty (kola, kebab, tavené sýry, instantní polévky), vlákninou (jablka, banány, pečivo atd)

Je jedinou formou hořčíku, která prokázala bezpečnost a významnou účinnost u těhotných žen v souvislosti s těhotenskými křečemi dolních končetin, kterými trpí až 45 % těhotných žen.*

Suplementace hořčíkem během těhotenství a kojení je velmi vhodná a žádoucí kvůli zvýšeným nárokům organismu na přísun hořčíky u matky i dítěte.

Z důvodu bezpečnosti v těhotenství a při kojení přípravek neobsahuje nadbytečné látky jako jsou barviva včetně sporného oxidu titaničitého. Kapsle jsou rostlinného původu, proto je přípravek vhodný i pro vegetariány a vegany.

Magnesium (hořčík) a vitamin B6 (pyridoxin) přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu, normální syntéze bílkovin. Hořčík přispívá k normální funkci svalů, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů. Podílí se také na procesu dělení buněk.

Složení:

bis-glycinát hořčíku, protispékavé látky: stearát hořečnatý a oxid křemičitý, pyridoxin hydrochlorid, HPMC kapsle.

Dávkování:

1-2 kapsle denně, důkladně zapít tekutinou.

Upozornění:

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Hořčík ve formě bis-glycinátu s vysokou vstřebatelností a lepší střevní tolerancí obohacený o vitamin B6 (pyridoxin). Vhodné i pro těhotné ženy.

Astina Pharm SuperMag B6 Chelát 30 kapslí

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů