Lékárna pohoda.cz

B-Komplex Forte Zentiva 100 potahovaných tablet

B-Komplex Forte Zentiva 100 potahovaných tablet

 %

 -23

Akční cena:

287,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

ZENTIVA

Kat. číslo:

4879327

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

Přípravek B komplex forte Zentiva obsahuje vitaminy skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě.
Tyto vitaminy jsou nezbytné pro udržení chodu životních dějů v organizmu, mají významnou úlohu v aktivitě enzymů podílejících se na výměně látkové - na buněčném dýchání, odbourávání uhlovodanů, tuků a aminokyselin, účastní se na procesech využití energie.
Jsou nezbytné pro normální funkci tkání - kůže, nervstva, zažívacího traktu, obranyschopnost organizmu apod.
V těhotenství, při kojení a ve stáří je potřeba vitaminů B zvýšena, vyšší potřeba je i při zvýšené tělesné námaze.

• Vitamin B1 (thiamin) má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti a příznivě ovlivňuje činnost srdce.
• Vitamin B2 (riboflavin) má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu a nervové soustavy, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek, má pozitivní vliv na zrak, podporuje metabolismus železa, napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání.
• Vitamin B3 (niacin) má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání, přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.
• Vitamin B5 (kyselina pantothenová) má pozitivní vliv na energetický metabolismus a mentální činnost a snižuje míru únavy a vyčerpání.
• Vitamin B6 (pyridoxin) má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Složení:

Léčivé látky:

Thiamini hydrochloridum (Vitaminum B1) 15 mg, Riboflavinum (Vitaminum B2) 15 mg, Pyridoxini hydrochloridum (Vitaminum B6) 10 mg, Calcii pantothenas (Vitaminum B5) 25 mg, Nicotinamidum (Vitaminum PP, syn. Vitaminum B3) 50 mg v 1 dražé.

Pomocné látky:

Jádro: Monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, želatina, stearan vápenatý, mastek.

Potahová vrstva: Sacharosa, oxid titaničitý, sodná sůl karmelosy, tekutý parafin, koloidní bezvodý oxid křemičitý, žloutková žluť, bílý a karnaubský vosk, bílý vosk, tuk z ovčí vlny (lanolin).

Přípravek B komplex forte Zentiva obsahuje vitaminy skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě.

B-Komplex Forte Zentiva 100 potahovaných tablet

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů