Lékárna pohoda.cz

Duofilm kožní roztok 15ml

Duofilm kožní roztok 15ml

Cena:

199,00 

Počet kusů:

  

Výrobce:

STIEFEL LABORATORIES (IRELAND) LTD., SLIGO

Kat. číslo:

4506631

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Volně prodejný léčivý přípravek.

Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

Přípravek Duofilm je kožní roztok k místnímu použití k léčbě bradavic.

Bradavice je virové onemocnění v povrchové vrstvě kůže (drobný kožní výrůstek vzniklý růstem buněk pokožky). Doba mezi nákazou a projevem onemocnění (vznikem bradavice) je různá, od několika týdnů až po několik měsíců.
Bradavice se mohou přenášet kontaktem viru s porušenou kůží, zvláště tam, kde je teplo a vlhko. To je důvod, proč jsou jedním z nejčastějších zdrojů infekce plavecké bazény.

Použití přípravku Duofilm vede ke kontrolovanému rozrušení keratinu (vrstvy tuhé hrubé kůže na povrchu bradavice). Proto se přípravek smí používat pouze na bradavice.

Pokud do 12 týdnů kožní příznaky nevymizí, musíte se poradit s lékařem.

Dávkování:
1x denně pomocí aplikátoru naneste roztok na bradavici (nejlépe večer před spaním) do úplného vymizení nebo po dobu 6-12 týdnů.
Bradavice se postupně zmenšuje, až vymizí. Pokud nedojde k odstranění bradavic do 12 týdnů, poraďte se o další léčbě s lékařem.

Složení:
Léčivými látkami jsou acidum salicylicum 167 mg a acidum lacticum 167 mg (odpovídá acidum lacticum anhydricum 150 mg) v 1 ml roztoku.

Pomocnou látkou je pružné kolodium, které obsahuje kalafunu, ricinový olej panenský a kolodium (kolodium je roztok pyroxylinu ve směsi etheru a ethanolu (90%)).

Upozornění:
Nepoužívejte na zdravou kůži v okolí bradavic. Neaplikujte na poraněnou, podrážděnou pokožku a otevřené rány. Přípravek Duofilm je vysoce hořlavý. Nepoužívejte ho v blízkosti zdrojů tepla, ohně nebo plamene. Při aplikaci přípravku a bezprostředně po ní nekuřte. Pouze k zevnímu použití.

Používá se k místní léčbě bradavic u dospělých, dospívajících a dětí od 2 let. Pomáhá rozrušit vrstvu hrubé kůže na povrchu bradavice.


Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů