Lékárna pohoda.cz
Volně prodejné přípravky a léčiva

ExAller sprej 300ml

ExAller sprej 300ml

 %

 24

Akční cena:

724,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

Acar´Up Consumer Health SPRL

Kat. číslo:

4625043

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

ExAller® je klinicky prověřený a efektivní přípravek odstraňující roztoče z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění či dalšího nábytku. Zažijte úlevu od příznaků alergie na roztoče již po prvním použití.

Tři jednoduché kroky, zaručené výsledky:
1. KROK
Přilákejte roztoče
Nastříkejte ExAller® rovnoměrně na látku ze 100% bavlny (můžete použít např. povlečení), jímž jste zakryli matraci, koberec, čalounění nebo jiný ošetřovaný povrch. Jedno stisknutí pumpičky je určeno na plochu 30x30 centimetrů.

2. KROK
Počkejte
Nechte přípravek působit 1 až 2 hodiny. To je doba potřebná k nalákání více než 80 % roztočů do látky, kterou jste ošetřovaný povrch zakryli.

3. KROK
Odstraňte roztoče
Sejměte látku s nalákanými roztoči a vyperte ji v pračce při teplotě 60 °C. Po prvních třech aplikacích ještě ošetřený povrch vysajte vysavačem, ideálně s HEPA filtrem. Odstraníte tak výkaly a schránky, které po roztočích zůstaly.

Nepotřebuje žádnou speciální textilii
K použití přípravku ExAller® nepotřebuje žádnou speciální textilii. K ošetření vaší matrace (která obvykle obsahuje největší množství roztočů) použijte jednoduše prostěradlo, na němž jste spali. Pokud ale používáte potah na matrace, tak jej před ošetřením sejměte.

Dávkování:

1. KROK
Rychlá eliminace roztočů: Aplikujte 1x týdně 3 týdny po sobě

2. KROK
Prevence návratu roztočů: Aplikujte 1x měsíčně

Jak funguje
ExAller® napodobuje způsob, jakým spolu roztoči komunikují.

Mechanismus účinku přípravku ExAller® je založen na vědeckých poznatcích o vlastnostech a chování roztočů.

Přípravek proti roztočům ExAller® obsahuje přírodní, netoxické rostlinné extrakty, které napodobují feromony, jejichž prostřednictvím roztoči komunikují. Roztoči jsou vylákáni z hloubky matrace nebo čalounění do látky, na niž byl přípravek nastříkán a kterou je ošetřovaný povrch zakryt. Roztočů se pak jednoduše zbavíte vypráním v pračce.

Složení:
Roztok z esenciálních olejů meduňky lékařské a voňatky citronové.

Upozornění:
ExAller® sprej je zdravotnický prostředek vhodný k použití při prevenci a léčbě alergie na roztoče domácího prachu. Vyhněte se kontaktu s očima. Výrobek nebyl testován u dětí mladších 3 let a u těhotných nebo kojících žen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přípravek odstraňuje roztoče z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění a dalšího nábytku. Úleva od příznaků alergie na roztoče již po prvním použití.

ExAller sprej 300ml

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů