Lékárna pohoda.cz

Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

 %

 25

Akční cena:

449,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

PROCTER GAMBLE

Kat. číslo:

3873743

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

Do třináctého týdne je tělo vašeho děťátka plně zformováno a začíná fáze neuvěřitelně rychlého růstu.
Proto doporučujeme zahájit užívání přípravku Femibion® 2 Těhotenství.
Femibion® 2 vás zásobuje pečlivě vybranými látkami jako je folát (Metafolin® & kyselina listová) a omega-3 mastná kyselina DHA.

Během těhotenství je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, aby byl zajištěn dostatečný přísun kyseliny listové.

Folát (Metafolin® a kyselina listová) přispívá k normální krvetvorbě a procesu buněčného dělení, stejně jako k růstu mateřských tkání během těhotenství, včetně růstu placenty.
Placenta dodává vašemu nenarozenému děťátku nezbytné živiny, které potřebuje.

Esenciální omega-3 mastná kyselina DHA (kyselina dokosahexaenová) je důležitou složkou všech buněčných membrán v celém těle a je zvláště vysoce koncentrovaná v mozku a sítnici.

Příjem omega-3 DHA v těhotenství přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku dítěte. K dítěti se v těhotenství dostává stejně jako všechny látky přes pupeční šňůru a po narození kojením.
Příjem DHA kojící matky má na miminko pozitivní vliv i po porodu - přispívá k vývoji zraku a stále podporuje vývoj mozku, a to až do 12 měsíců jeho věku.

Abyste zajistila optimální hladinu omega-3 DHA pro vaše dítě během těhotenství, měla byste příjem DHA doplnit stravou - příznivého účinku DHA se dosáhne dodatečným příjmem 200 mg DHA k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin, který u dospělých činí 250 mg DHA a EPA.
Mimo foláty a DHA obsahuje Femibion® 2 další pečlivě vybrané látky: deset dalších vitamínů včetně vitaminu D, jód, železo, selen, hořčík, zinek a lutein.
Femibion®2 obsahuje omega-3 mastnou kyselinu DHA a lutein v samostatné tobolce. Lutein dodává tobolce charakteristickou barvu.

Složení (tableta): plnidlo: mikrokrystalická celulóza, oxid hořečnatý, L askorbát vápenatý, bisglycinát železnatý, leštící látka: hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo: uhličitan vápenatý, maltodextrin, nikotinamid, plnidlo: zesíťovaná sodná sůl karboxymet hyl celulózy, kyselina: kyselina citrónová, leštící látka: polyvinylalkohol, polyethylenglykol,hydroxypropylcelulóza a mastek, oxid zinečna tý, DL tokoferyl acetát, D pantothenát vápenatý, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, mastné kyseliny a fosforečnan vápenatý, sac haróza, modifikovaný škrob, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, škrob, riboflavin, L methylfolát vápenatý (Metafolin®), kyselina listová, jodid draselný, selenan sodný, D biotin, cholekalciferol, kyanokobalmain.

Složení (tobolka): koncentrovaný rybí olej bohatý na DHA, modifikovaný škrob, zvlhčující látka: glycerol, světlicový olej, zahušťovadlo: mono a diglyceridy mastných kyselin, želírující látka: karagenan, D,L tokoferylacetát, lutein, regulátor kyselosti: hydrogenfosforeč nan sodný, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol, emulgátor: řepkový lecithin.

Neobsahuje lepek ani laktózu


Doporučené dávkování:

Užívejte 1 tabletu a 1 tobolku denně a zapijte trochou vody, nejlépe při hlavním jídle. Doporučenou denní dávku nepřekračujte.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Další informace:

Femibion 2 Těhotenství

Do třináctého týdne se už vytvořily životně důležité orgány dítěte a začíná fáze velmi rychlého růstu.

Femibion 2 vám kromě pečlivě vybraných látek poskytuje také DHA, vícenenasycenou omega-3 mastnou kyselinou.
Užívání omega-3 mastné kyseliny DHA v těhotenství přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu.

Femibion 2 Těhotenství je doplněk stravy, který pomáhá doplňovat látky důležité v těhotenství od 13. týdne jako doplněk k pestré a rozmanité stravě.

Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů