Lékárna pohoda.cz

Fytofontana Adenol sprej proti chrápání 50ml

Fytofontana Adenol sprej proti chrápání 50ml

 %

 21

Akční cena:

254,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

HERB-PHARMA

Kat. číslo:

7640119231624

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

Produkt Adenol spray do hrdla obsahuje:
Extrakt sojového lecitinu (fosfatidylcholin 35 %) - příznivě ovlivňuje činnost mozku v nervových buňkách, slouží jako zdroj energie, účinně podporuje zdraví srdce a cév, podporuje správnou funkci nervového systému. Fosfatidylcholin je součástí membrány u všech buněk lidského organismu. Především nervové buňky vyžadují velké množství fosfatidylcholinu na zachovávání vlastní struktury a fyziologických funkcí. Fosfatidylcholin zprostředkovává stimuly přicházející do mozku (i během spánku), jakož i vysílané z mozku.
Máta peprná - má chladnou, svěží mentolovou vůni, působí na žaludek, proti křečím a jako celkový stimulant.
Eukalyptus - olej z listů stromů se používá na inhalaci při bronchitidách, astmatu a zánětech. Má antiseptické vlastnosti.
Rozmarýn lékařský - z listu extrahovaný olej je celkový stimulant, zmírňuje bolesti kloubů a svalů a má pozitivní účinky na játra a žlučník.
Citrón - extrakt ze slupky plodů je má antiseptické a antibakteriální účinky. Je účinný při mastné pleti i chřipce.
Pomeranč - olej působí antidepresivně, mírně zklidňuje a má protikřečový účinek na úzkost a stres.
Citrónová tráva - olej se extrahuje ze stébel, účinkuje jako antiseptikum a nervové tonikum.
Mandarinka - olej se extrahuje ze slupky, má utišující a zklidňující účinky. Může působit při problémech s trávením a nespavostí.
Koriandr setý - silice získávaná z plodů se používá proti nadýmání jako spasmolytikum a pomáhá při revmatismu.
Cypřišek - olej extrahovaný z listů a plodů má protikřečové účinky a stahuje cévy. Pomáhá při nachlazení, proti pocení a odpuzuje hmyz.
Anýz hvězdicovitý - silice získávaná z plodů má odhleňovací, spazmolytické a větry uvolňující účinky, podporuje činnost žláz.
Olivový olej - má utišující vlastnosti. Účinkuje silně antioxidačně a stimuluje regeneraci buněk.

Složení: extrakt ze sojového lecitinu, mentha piperita, eucalyptus globulus, rosmarinus officinalis, citrus limonum, citrus sinensis, cymbopogon nardus, citrus reticulata, coriandrum sativum, cupressus sempervirens, illicium verum, menthol, olivový olej.

Použití: Aplikujte těsně před spaním. Odstraňte průsvitné víčko z obalu. Otočte trysku aplikátoru ze svislé do vodorovné polohy. Vsuňte aplikátor Adenol spreje do hrdla na zadní část krku a vstříkněte 1-2x.

Balení: 50 ml

Upozornění: Výrobek je určený pouze pro dospělé. Adenol by neměli používat osoby přecitlivělé na některou z obsažených složek přípravku. V případě těhotenství se před použitím poraďte se svým lékařem. Adenol sprej do hrdla působí na hluk při chrápání, nepředstavuje léčbu. Zabraňte přímému vniknutí přípravku do očí. Adenol skladujte při pokojové teplotě na suchém místě mimo dosah dětí.

Adenol sprej do hrdla obsahuje 10 rostlinných olejů ve speciálním poměru, extrakt sojového lecitínu a olivový olej - přirozenou cestou zabraňuje chrápání. Má příjemnou chuť a dlouhodobý účinek.

Fytofontana Adenol sprej proti chrápání 50ml

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů