Lékárna pohoda.cz

KNEIPP Dárkový set olejů do koupele 6x20ml

KNEIPP Dárkový set olejů do koupele 6x20ml

 %

 16

Akční cena:

238,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

Kneipp Werke, Kneipp-Mittel-Zentrale GmbH Co. KG

Kat. číslo:

3718948

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

Ve speciální kazetce naleznete 6 různých druhů olejů do koupele. Olejíčky jsou dárkově baleny a výborně se hodí jako dárek pro vaše blízké.
Základem olejových lázní KneippR je přírodní rostlinný olej lisovaný za studena a silice, které tvoří 38 % z celkového složení. Silice se v teplé lázni uvolňují, pronikají skrze kůži a dýchací cesty do organismu, kde blahodárně působí na tělesnou i duševní stránku. Olejové lázně s jednotlivými silicemi jsou od sebe barevně odlišeny přírodně identickými barvivy, která nejsou škodlivá zdraví a nezanechávají žádné stopy na pokožce. Obsahují rovněž neutrální smáčedla, která zabezpečují čirou rozpustnost těchto lázní. Díky tomu stačí vanu po vypuštění vypláchnout teplou vodou.

Jak používat:
Voda v lázni by měla být teplá asi 38°C, aby mohlo dojít k účinnému působení přírodních silic. Olej přidáváme do lázně až poté, co je voda napuštěna, aby silice příliš brzy nevyprchaly. Přípravek je nutné šploucháním dobře promíchat. Aby lázeň byla účinná a silice mohly proniknout do organismu, měla by trvat minimálně 15 - 20 minut. Po skončení koupele bychom se neměli třít ručníkem, ale pokožku vysušit jen lehkými dotyky, aby mohly silice ještě chvíli působit. Po lázni je vhodné si 30 minut odpočinout.

6 různých druhů olejů do koupele, jsou dárkově baleny a výborně se hodí jako dárek pro vaše blízké.

KNEIPP Dárkový set olejů do koupele 6x20ml

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů