Lékárna pohoda.cz

Psyllium kapsle 100 ks Topnatur

Psyllium kapsle 100 ks Topnatur

 %

 29

Akční cena:

181,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

ASP CZECH S.R.O.

Kat. číslo:

8594028190581

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

Charakteristika:


Psyllium absorbuje vodu více než dvacetkrát vzhledem ke své hmotnosti. Výsledkem je, že po smíchání s vodou silně nabobtná, vytvoří měkký gel, který ve své absorbční schopnosti pokračuje ještě v trávicím ústrojí. Tím zvyšuje objem stolice,napomáhá řádnému fungování střevních stěn, podporuje šetrný pohyb střevního obsahu, vylučování toxických látek z těla a zabraňuje tak jejich příliš dlouhému setrvávání ve střevech.
Vláknina ve střevech váže cholesterol, snižuje jeho resorpci a omezuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob. Zpomaluje vstřebávání sacharidů v tenkém střevě a snižuje riziko vzniku cukrovky. Chrání sliznici střev před nežádoucím drážděním toxickými a karcinogenními látkami. Psyllium je vláknina naprosto přírodní a bezpečná, užívaná milióny lidí na celém světě. Není vstřebávaná našim tělem a není návyková. Podporuje rozvoj zdravé střevní mikroflóry, napomáhá správnému vyprazdňování a čistí trávicí ústrojí.

Musíte vědět:

Vláknina obsažená v semenech jitrocele indického Plantago ovata a jejich obalech, potlačuje tvorbu sekundárních žlučových kyselin, které se mohou podílet na některých karcinogenních procesech tlustého střeva. Vláknina obsažena v tomto přípravku optimalizuje fyziologickou funkci trávicího traktu,zejména tenkého a tlustého střeva a přináší úlevu při zácpě a hemoroidech.
Rovněž navozuje pocit sytosti a tím přispívá ke snižování tělesné hmotnosti. Vláknina je proto často součástí celé řady dietních opatření. Je vhodná pro dlouhodobé i krátkodobé užívání. Neobsahuje fytáty, lepek ani složky mléčného či obilného původu. Psyllium Linie je při hubnutí velmi vhodné pro svoji zanedbatelnou energetickou hodnotu (1 dávka = 6.8 kj) a pro silnou schopnost absorbovat vodu. Kromě toho, že zrychluje střevní peristaltiku, působí už v žaludku. Zde na sebe naváže vodu a zvyšuje tak pocit sytosti i při snědení menší porce jídla. Přídavek Psyllia zlepšuje výsledky redukční diety, stejně jako zařazení potravin s nízkým glykemickým indexem. Psyllium napomáhá také regulaci hladiny cholesterolu v krvi. Vzhledem k obsahu extraktu ze zeleného čaje, který obsahuje příznivé látky polyfenolů, zejména epigallokatechin gallátu zesiluje tvorbu energie formou tepla, čímž zvyšuje celkový výdej energie za 24 hodin - zrychluje metabolismus.
Psyllium Linie obsahuje také kofein, který působí zároveň na potlačení chuti k jídlu. Přispívá ke snižování hmotnosti a udržování štíhlé linie. Originální vláknina z osemení indického jitrocele v nejvyšší dosažitelné čistotě 98%. Ideální zdroj vlákniny pro lidi, kteří mají problém se snášenlivostí obilné vlákniny. Psyllium je vláknina naprosto přírodní a bezpečná, není vstřebávána naším tělem a není návyková. Je proto vhodná pro dlouhodobé užívání. Psyllium absorbuje vodu více než dvacetkrát vzhledem ke své hmotnosti. Po smíchání s vodou vytvoří měkký gel, který šetrně napomáhá odstraňovat toxické látky a zabraňuje tak jejich příliš dlouhému setrvání ve střevech

Přírodní rozpustná vláknina. Nejvyšší dostupná čistota na českém trhu 98 %. Vláknina v kapslích reguluje stolici, čistí trávicí ústrojí, napomáhá redukci hmotnosti.

Psyllium kapsle 100 ks Topnatur

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů