Lékárna pohoda.cz

HEPAHIT cps.60 EKOMEDICA

HEPAHIT cps.60 EKOMEDICA

 %

 26

Akční cena:

162,00 

Ušetříte:

 

Počet kusů:

  

Výrobce:

EkoMedica Czech s.r.o.

Kat. číslo:

2828300

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informace o zboží

HEPAHIT
DOPLNĚK STRAVY
60 kapslí


HEPAHIT je určen pro péči o játra a pro podporu funkce trávicí soustavy. Artyčok napomáhá trávení, přispívá ke správné funkci střevního traktu, podporuje detoxikaci a udržování normální hladiny krevních tuků. Ostropestřec podporuje jaterní funkci a detoxikační potenciál jater, chrání jaterní tkáň. Pomáhá při trávení a pročištění těla. Kopřiva příznivě působí na imunitní systém a dýchací systém, podporuje cirkulaci krve, povzbuzuje vitalitu. Receptura je doplněna nutričně cennou sójou.
Složení: artyčok zeleninový (Cynara scolymus) mletý 80 mg, ostropestřec mariánský (Silybum marianum) mletá semena 80 mg, kopřiva dvoudomá (Urtica Dioica) mletý list 80 mg, sója luštinatá (Glycine max) suchý extrakt 10 mg v 1 kapsli
Obal kapsle: želatina.

Doporučené dávkování: 1 – 3 kapsle za den, po jídle, dostatečně zapít vodou.
Skladování: V temnu a suchu při teplotě do 250 C.
Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje cukr, může být užíván diabetiky. Nepoužívat při přecitlivělosti na jakoukoliv látku obsaženou ve výrobku.

Hmotnost obsahu: 19,5 g
BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ

Přípravek Hepahit s obsaženým ostropestřcem mariánským je určen pro podporu funkce trávicí soustavy a imunitního systému.

HEPAHIT cps.60 EKOMEDICA

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů